KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12574040
nr 1257 4040
Karl Wendel, interiör, signerad. 1912. Olja på duk, 101x120
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 maj 2019
kl 19:44:55
1.000 kr
1.100 kr